HSI Sp. z o.o.


Technologiczna 2, 45-839 Opole

Tel: 77 442 71 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Usb hdmi adaptor - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-06-24

Dystrybucja wysokojakościowego sprzętu i akcesoriów do różnych typów komputerów (biurowych, gamingowych, do użytku domowego) to zakres działań pracowników  firmy HSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, prowadzących na terenie kraju sprzedaż online poprzez sklep internetowy. W jego ofercie klient może znaleźć także specjalistyczne przyłącza, pozwalające bezproblemowo sparować ze sobą chociażby monitor i kartę graficzną. 

Pracownicy zapraszają do kontaktu osoby niezdecydowane lub niebędące w stanie samodzielnie dobrać rodzaju złącza. Kadra jest w stanie doradzić odpowiedni do potrzeb model. Poleca też rozwiązania pozwalające na transport danych poprzez port magistrali szeregowej (np. USB HDMI Adaptor).

Sklep dysponuje rozbudowanym zapleczem, może więc zrealizować zamówienie hurtowe. Każdy dostępny w sprzedaży produkt posiada specyfikację techniczną. Kadra odpowiedzialna za obsługę zamówień udziela również szczegółowych informacji dotyczących proponowanego asortymentu. Oferuje też usługę serwisu.

Usb hdmi adaptor


Firmy znajdujące się niedaleko