Księciunio


Wawrzyńca 54a , 42-700 Lubliniec

Tel: 530 060 862

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.ksieciunio.pl/ • Cargo rejs - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-08-09

Na stronie internetowej pod linkiem ksieciunio.pl przedstawiono ofertę sklepu z akcesoriami meblowymi. Sprzedawca zapewnia szeroki wybór produktów, wśród których znajduje się między innymi kosz Cargo Rejs z systemem jezdnym. Jego dopuszczalne obciążenie wynosi dwadzieścia kilogramów, a konstrukcja jest szybka i łatwa w montażu. Istnieje możliwość dołożenia trzeciego poziomu. Montowany jest do dna szafki.

W asortymencie sklepu znajdują się także listwy do łączenia blatów, siłowniki i amortyzatorki, samoprzylepne zaślepki, ociekarki, przepusty i przelotki. Akcesoria sprzedawane są w korzystnych cenach i szybko trafiają pod wskazany przez klienta adres.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się nowoczesne oświetlenie ledowe, w tym oprawy ścienno-stropowe, profile do taśm Led, złączki gniazda oraz sterowniki i wyłączniki. Ponadto oferta obejmuje wodoodporne, wtyczkowe i modułowe zasilacze. Do katalogu regularnie wprowadzane są nowości, a pracownicy chętnie pomagają w doborze odpowiednich rozwiązań.

https://www.ksieciunio.pl/ • Cargo rejs


Firmy znajdujące się niedaleko

Crazy Cat Studio


Wilkowice, Kwiatowa 11

Otwórz wizytówkę >