Autokolor Ukleja


Nowa Wieś Ujska 59B, 64-850 Ujście

Tel: +48672830530

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Włóknina - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-05-05

Wybór odpowiednich materiałów i akcesoriów do lakierni może stanowić trudne zadanie. Przede wszystkim, należy określić, jaki rodzaj lakieru będzie najbardziej odpowiedni do danego projektu – wybór odpowiedniego materiału zależy bowiem od jakości i trwałości lakieru. Następnie należy rozważyć, jaki rodzaj materiału będzie najbardziej odpowiedni do danego projektu. Czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest rodzaj podłoża, na którym naniesiony zostanie lakier. W zależności od tego, czy podłoże jest sucho czy mokre, wybór materiału może być inny.

Do najważniejszych materiałów i akcesoriów niezbędnych do lakierni należą: papier ścierny, szczotki, wałek, wałek malarski, pędzel, skrobak i szmatka. Wałek i wałek malarski służą do nałożenia lakieru na powierzchnię, z kolei szczotki i pędzel umożliwiają precyzyjne naniesienie lakieru w trudno dostępnych miejscach. Do szlifowania i polerowania powierzchni używa się papieru ściernego, a do usuwania zanieczyszczeń - skrobaka. Włóknina jest jednym z najbardziej popularnych materiałów stosowanych w lakierni – stosowana jest do czyszczenia powierzchni i usuwania nadmiaru lakieru. 

Ważne jest także, aby materiały i akcesoria użyte do lakierni były wysokiej jakości. Wybór materiałów i akcesoriów dobrych jakościowo zapewni optymalne wykonanie projektu i zminimalizuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek problemów związanych z lakierowaniem.

Włóknina


Firmy znajdujące się niedaleko

Studio Projektowe Motiv


Poznań, Jana Nagórskiego 5

Otwórz wizytówkę >

Food Leader


Brodowo, Wiosenna 6

Otwórz wizytówkę >

Kaskada Hotel&Restauracja


Poznań, Międzyzdrojska 37

Otwórz wizytówkę >