Serwiskawowy.pl


Bronowska 58, 03-995 Warszawa

Tel: 882 43 43 43

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wynajem expresów do kawy | Serwiskawowy.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-06-20

Wypożyczalnia ekspresów do kawy przygotowała korzystną ofertę dla właścicieli małych i dużych biur. Przedsiębiorcy nie muszą inwestować we własny sprzęt, mogą tanio wynająć ekspres na wybrany okres czasu. Więcej informacji na temat usługi przedstawiono na stronie internetowej pod adresem serwiskawowy.pl.

W ramach współpracy zapewniono pełen serwis urządzeń oraz dostawę starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy. Sporządzane napary są aromatyczne, orzeźwiające i wyróżniają się wysoką jakością. Doskonale motywują pracowników do pracy oraz korzystnie wpływają na wizerunek biura.

Wynajem ekspresów do kawy cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ jest opłacalny i wiąże się z kompleksową obsługą kawową. Pracownicy firmy doradzają, jaki sprzęt będzie najlepszy w określonych warunkach i jaką wydajność musi mieć dzierżawione urządzenie. Do średniej wielkości biur poleca się ekspresy o pojemności do 10 litrów wody i 800 gram ziaren, które są w stanie sporządzić około 70 kaw przy jednorazowym zapełnieniu.

Wynajem expresów do kawy | Serwiskawowy.pl


Firmy znajdujące się niedaleko

Centrum Medyczne MEDGEN


Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a

Otwórz wizytówkę >