3D Tarnawa


Warszawska 97, 05-090 Jaworowa

Tel: 509 509 678

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Druk 3d technologia fdm - https://3d-tarnawa.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-08-28

Poszukując realizatora, który podejmie się odwzorowania w metalu wybranego kształtu i będzie w stanie również powielić uzyskany prototyp, uwzględniając zapotrzebowanie klienta, warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie 3d-tarnawa.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się firma działająca na terenie województwa małopolskiego. Jej domeną jest dostarczanie lokalnym odbiorcom innowacyjnych rozwiązań z zakresu szeroko rozumianego druku przestrzennego. 

Kadra wykonawcy to grupa specjalistów operujących na co dzień nowoczesnym zapleczem sprzętowym, co pozwala realizować zlecenia o dużym stopniu skomplikowania. Pracownicy są w stanie wykorzystać do druku 3D metal (technologia FDM), a także włókna węglowe, kompozyt, żywicę oraz proszek poliamidowy, w zależności od wyboru klienta. 

Firma daje gwarancję, że zamówienie będzie gotowe terminowo, w jak najkrótszym czasie i zgodnie z oczekiwaniami, jeśli chodzi o jakość stosowanych materiałów oraz dokładność odwzorowania poszczególnych elementów od prototypu.

Druk 3d technologia fdm - https://3d-tarnawa.pl


Firmy znajdujące się niedaleko

Centrum Medyczne MEDGEN


Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a

Otwórz wizytówkę >