Warfactory Marek Laskowski


Brukselska 17, 03-973 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Neuroshima hex insert - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-10-31

Inserty do gier to spora część oferty dobrze wyposażonego sklepu internetowego. Prowadzi go firma Warfactory Marek Laskowski. Do asortymentu należą również organizery, które umożliwiają graczom zachowanie porządku na stanowisku podczas rozgrywki. Na uwagę zasługują uniwersalne pojemniki na żetony. W sklepie online można znaleźć również skrzynie kolekcjonerskie oraz podajniki na karty.

Z ofertą mogą się zapoznać osoby, których przedmiotem zainteresowania jest insert do Neuroshima Hex. Można w nim przechowywać wszystkie komponenty z podstawowej wersji gry, jak również armie z dodatków. Insert obejmuje pojemniki na żetony armii, plansze, karty oraz liczniki. Został wykonany z materiału HDF, co sprawia, że charakteryzuje się trwałością. Do sklejenia go należy wykorzystać klej wikol (dostępny w sklepie online).

Jeżeli zamówione towary są obecne w magazynie, wysyłka odbywa się w ciągu 24 godzin. Z darmowej dostawy skorzysta każdy, kto zrobi zakupy za określoną kwotę. Obsługa sklepu chętnie służy pomocą.

Neuroshima hex insert


Firmy znajdujące się niedaleko

Centrum Medyczne MEDGEN


Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a

Otwórz wizytówkę >